shopping-4000414_1920

Sklep internetowy i fundacja w jednym, czyli innowacyjny projekt, który pomaga i angażuje potrzebujących

W jaki sposób połączyć sklep internetowy z możliwością niesienia pomocy dla potrzebujących? Fundacja Leny Grochowskiej udowadnia, że nie jest to żaden problem! Wystarczy odpowiedni pomysł oraz wysokie zaangażowanie, a wszystko, co niemożliwe nagle może stać się wykonalne! Czas najwyższy zainteresować się działalnością tego niezwykle ciekawego oraz pożytecznego projektu! Wkroczmy, więc w świat przepięknego rękodzieła, które możemy zakupić w Internecie!

Kupujesz pomagasz – ciekawa inicjatywa od ludzi z wielkim sercem!

Rynek pracy dla ludzi niepełnosprawnych jest niezwykle wąski. Osoba, która w żaden sposób nie mogła wpłynąć na swój los, ma ogromny wręcz problem ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Tutaj właśnie przed szereg wychodzi sklep Kupujesz Pomagasz, który jest prowadzony przez Fundację Leny Grochowskiej.  Wyżej wymieniona strona zajmuje się sprzedażą rękodzieła artystycznego, które może zadziwić niejedno oko pod względem swojej estetyki. Warto podkreślić, że wszystkie artykuły zostały stworzone przez osoby niepełnosprawne. W ten sposób ludzie potrzebujący zyskali stałe zatrudnienie oraz dostęp do środków potrzebnych do codziennego życia. Inicjatywy tego typu są bardzo potrzebne, ponieważ warto pamiętać, że niepełnosprawność absolutnie nikogo nie wyklucza ze społecznego życia. Wszyscy chcą się czuć potrzebni w społeczeństwie, a praca jest tego najlepszym przykładem. Wspieranie takich projektów może okazać się ciekawym sposobem na niesienie pomocy!

Wyroby rękodzielnicze wykonane przez osoby niepełnosprawne jako piękno w słusznym celu!

Dlatego jeżeli chciałbyś sięgnąć po wyroby rękodzielnicze wykonane przez osoby niepełnosprawne, to z całą pewnością powinieneś odwiedzić stronę www.kupujeszpomagasz.pl. Nie dość, że zapewnisz sobie przepiękne artykuły, które w znaczny sposób wzbogacą estetykę Twojego mieszkania, lub urozmaicą Twoją codzienną stylizację, to również będziesz mógł w bardzo korzystny sposób wesprzeć słuszną inicjatywę dla dobra całej społeczności ludzi niepełnosprawnych. Pozwól, by dobro cały czas się rozwijało i przynosiło przepiękne owoce w formie prawdziwego szczęścia! 

Fundacja Leny Grochowskiej – wszyscy zadbajmy o osoby niepełnosprawne!

Fundacja Leny Grochowskiej funkcjonuje już od roku 2014 i cały czas przynosi ogromną nadzieję wszystkim osobom niepełnosprawnym. Inicjatywa w postaci Kupujesz Pomagasz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego sklepu, z całą pewnością każdy znajdzie tam artykuły, które przypadną mu do gustu!

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *