sposób na zdradę

Jak zapobiec zdradzie? Sposoby na zdradę

Okazuje się, że jest na to prosty sposób. Zachować wierność. To najłatwiejsze rozwiązanie po słońcem. Choć samo już wykonanie troszkę trudniejsze. Gdy jesteśmy wierni jesteśmy wzajemnie zainteresowani sobą i nikt z pary nie szuka okazji do romansu, wystarczy być zakochanym. Proste i oczywiste rozwiązania często okazują się najlepsze.

Natomiast gdy zdrada miała już miejsce – zaczynamy stąpać po cienkim lodzie

To co było budowane przez lata, tak łatwo zdmuchnął wiatr niczym domek z kart. Przede wszystkim by przetrwać taki etap trzeba przetrawić samego/samą siebie. Z początku jakiekolwiek rady będą Cię pewnie irytować, a każdą wolną chwilę zaczniesz spędzać na rozmyślaniu o tym problemie. Przeprosić jest łatwo, wybaczyć po czymś takim ciężej. Dochodzenie do siebie po zdradzie, niezależnie od jej rodzaju, nie należy do łatwych rzeczy. Decydując się na wybaczenie zdrady partnerowi do głowy przychodzą różne myśli: “Czy nie za łatwo mu/jej wybaczam? Może sprawić, by cierpiał/a bardziej i dłużej?” Gdzie przebiega cienka czerwona linia między litością a byciem “ofiarą”?

Zdrada jest niewątpliwie jednym z najboleśniejszych doświadczeń, przez jakie przechodzi związek dwojga ludzi

Czasami jednak to przykre doświadczenie może zadziałać jako lekarstwo. Terapia wstrząsowa która uświadamia co w związku było nie tak. W przypadku małżeństwa, jednym z kluczy do wyzbycia się chęci na zdradę jest trzymanie w bezpiecznej odległości od siebie przedstawicieli płci przeciwnej. W dzisiejszych szybkich czasach wymaga to znacznego skupienia uwagi i planowania. W dobie takich aplikacji jak Tinder czy Badoo jest to jeszcze trudniejsze. Okazja do zdrady pojawia się na wyciągnięcie ręki. Są to między innymi opowiadania erotyczne, na bazie których nasza wyobraźnia kreuje życie. Prawda jest taka, że jeszcze nigdy w dziejach ludzkości nie było tak łatwo o zdradę. To nie powinno nikogo jednak tłumaczyć. Silne uczucie powinno przetrwać wszystko. Jeśli prawdziwie kochamy drugą osobę, nie powinno nam nawet przez myśl przejść takie rozwiązanie. Kluczem do sukcesu jest silna więź i jeszcze silniejsza wola.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *