nawyki stylowego mężczyzny

5 nawyków stylowego mężczyzny

Stylowy i dopasowany ubiór mówi o nas więcej niż się tego spodziewaliśmy. Każdy stylowy mężczyzna wie, jak ubierać się aby zyskać w oczach innych ludzi. Oto 5 nawyków stylowego mężczyzny, dla którego moda nie ma żadnych tajemnic.

1. Nie ma obsesji na punkcie marek

Nigdy nie zobaczysz stylowego mężczyzny ubranego od stóp do głów w jednej marce, zwłaszcza w marce, o której wiedzą masy. Stylowy mężczyzna nie ma logo Armani na każdej koszulce polo czy t-shircie. Pewnie, że mogą mieć ulubioną markę, której często używają, aczkolwiek zazwyczaj nie jest to taka marka, którą znają wszyscy np. z reklam. To, że poszedłeś do sklepu Armaniego i kupiłeś koszulkę za więcej niż zwykle płacisz, nie czyni Cię stylowym mężczyzną.

2. Jego garderoba jest zorganizowana

Kiedy patrzysz na stylową męską garderobę, czy wygląda na zagraconą? Czy coś wygląda nie na miejscu? Stylowy mężczyzna dba o porządek w swojej garderobie. Wszystko ma swoje miejsce i pasuje do powiedzenia „mniej znaczy więcej”. Od starannie schowanych butów po starannie schowane krawaty i akcesoria. Stylowy mężczyzna ma wszystko we właściwym miejscu i wie, że szybko może po to sięgnąć.

3. Sięga tylko po dopasowane koszule

Nie ma nic gorszego jak zbyt duża, lub zbyt ciasna koszula. Stylowy mężczyzna wie, że idealnie dopasowane koszule Modini są w stanie zdziałać cuda jeśli chodzi o jego prezencję.

4. Nie chwali się, jak dobrze wygląda

Słyszałeś kiedyś, jak ktoś mówi „jak dobrze wyglądam w tej koszuli?”. Stylowy mężczyzna zna swoje miejsce, jest pewny tego co nosi, ale nigdy nie będzie się chwalił, jak dobrze wygląda. Stylowi mężczyźni wiedzą, że ich styl jest lepszy od innych, ale nigdy nie wyrażają tego werbalnie. Nie ma miejsca na arogancję.

5. Nie planuje z wyprzedzeniem

Planujesz strój na spotkanie służbowe za dwa tygodnie? Stylowy mężczyzna zazwyczaj nie planuje z tak dużym wyprzedzeniem. Jest tak pewny swojej garderoby i umiejętności układania strojów, że przygotowanie ubioru nie zajmuje mu dużo czasu.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *