prace licencjackie/magisterskie z anglistyki

Filologia angielska

pomoc w pisaniu prac z filologii angielskiej

magisterskie :: licencjackie :: zaliczeniowe

E-mail: biuro@mgr.edu.pl

Profesjonalizm

Napisanie dobrej pracy dyplomowej to często duże wyzwanie dla studenta. Czasem problem pojawia się już na początku, gdy niełatwo o znalezienie interesującego tematu badawczego. Zły wybór na tym wczesnym etapie może w dużej mierze przyczynić się do tego, że dalszy tok studiów będzie przypominał walkę o przetrwanie. Czasem temat "urywa się" nagle np. po napisaniu jednego rozdziału. Brak inspiracji powoduje, że motywacja do pisania z czasem zanika i zaczynamy traktować pisanie pracy jak nieprzyjemną konieczność.

Z własnego doświadczenia wiem, że czasem bardzo trudno poradzić sobie z problemami w trakcie pisania pracy naukowej. Biblioteki uniwersyteckie nie zawsze posiadają w swych zbiorach aktualne publikacje, a wykładowcy bywają nieuchwytni. Zdarza się, że nie są oni w stanie poświęcić dostatecznej ilości czasu dla własnych magistrantów. Dzięki nabytemu doświadczenieniu, patrząc z perspektywy czasu, potrafię w pełni docenić starania i wyrozumiałość niektórych promotorów, których miałem przyjemność poznać, a szczególnie tych z którymi miałem przyjemność współpracować w ramach własnych studiów oraz projektów naukowych.

Dobrze napisana praca dyplomowa to kompromis pomiędzy wieloma czynnikami, takimi jak talent literacki piszącego, inwencja twórcza, bystrość obserwacji, udokumentowanie w postaci autorytatywnych źródeł, ciekawy projekt badawczy oraz zgodność formy z założonymi normami uczelnianymi. Niełatwo o mariaż tych wszystkich elementów; co więcej, nigdy nie wiadomo, która cecha pracy będzie traktowana przez promotora lub recenzenta jako kluczowa przy ostatecznej ocenie. Krytyczne uwagi, zamiast mobilizować do nanoszenia poprawek, często deprymują studentów, sprawiając, że albo zniechęcają się oni do dalszego pisania, albo pojawia się w nich poczucie, że ich wysiłek nie jest nic warty lub niedostatecznie doceniany.

Jeżeli więc czujesz, że nie radzisz sobie z pisaniem swojej pracy, utknęła ona w martwym punkcie lub po prostu uważasz, że "mogłoby być lepiej", to serdecznie zapraszam - e-mail znajduje się u góry strony.

Życzę wszystkim owocnego pisania i sukcesu na obronie. :-)

* Zaznaczam, iż nie oferuję gotowych tekstów prac dyplomowych. Przygotowane materiały oraz wzory prac służą wyłącznie celom informacyjnym i demonstracyjnym - zleceniodawca ponosi pełną odpowiedzialność za ich wykorzystanie.

Pomagamy Państwu w pisaniu prac już od 2006 roku.

© MGR.EDU.PL 2007-2016
EDUKACYJNY Katalog Stron SEO - tylko najlepsze strony edukacyjne - angielski | Slownik
Katalog Stron WWW - www.webtree.pl
Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Valid HTML5 Valid CSS