prace licencjackie/magisterskie z anglistyki

Filologia angielska

pomoc w pisaniu prac z filologii angielskiej

magisterskie :: licencjackie :: zaliczeniowe

E-mail: biuro@mgr.edu.pl

Pisanie prac przykładowych i wzorcowych
Jeżeli nie masz pomysłu na dobry temat w Twojej specjalizacji, brakuje Ci pomysłów na rozwinięcie pracy lub też nie wiesz jak zacząć, chętnie udzielę fachowej pomocy lub przygotuję dla Ciebie przykładową pracę na zadany temat. Dzięki temu nie tylko otrzymasz dobrze napisaną pracę, ale także poprawisz swoją wiedzę specjalistyczną, co pozwoli Ci lepiej zaprezentować się na konsultacjach z promotorem, a także podczas obrony pracy magisterskiej.
Projekt badań
Masz ciekawy pomysł na badania związane z tematem Twojej pracy, ale brakuje Ci wiedzy nt. sposobu jego realizacji? Zbieranie danych wydaje się mozolne i czasochłonne, albo po prostu nie radzisz sobie z podliczeniem statystyk lub wyciągnięciem ciekawych wniosków? Na pewno wspólnie poradzimy sobie z tym problemem.
Korekta
Twoja praca jest już gotowa - merytorycznie treść jest bez zarzutów, jednakże nie masz pewności co do strony językowej i strukturalnej. Dzięki profesjonalnej dwukrotnej korekcie łatwo poprawisz estetykę pracy, sprawiając lepsze wrażenie na recenzentach, co może poskutkować lepszą oceną na obronie.
Bibliografia
Niektórzy z Państwa kompilują bibliografię już na etapie wyboru tematu pracy licencjackiej lub magisterskiej albo podczas pisania projektu badań czy konspektu. Inne osoby rozbudowują listę źródeł stopniowo - wraz z rozwojem tekstu pracy. Są też dyplomanci i magistranci, którzy tworzenie bibliografii rozpoczynają dopiero po zamknięciu tekstu rozdziału a nawet całej pracy. Częstym problemem jest odpowiednia adnotacja różnorodnych źródeł (książki, antologie, artykuły, źródła encyklopedyczne czy strony internetowe). Nie zawsze łatwo jest też pilnować zgodności ze standardem wyznaczonym przez uczelnią (np. MLA, APA, Harvard czy CMS/Chicago). Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w kompilacji listy źródeł do pracy, służę pomocą.
Antyplagiat
Na życzenie zlecam badanie dokumentu w oficjalnym systemie antyplagiatowym, aby potwierdzić autorski charakter pracy.

Pomagamy Państwu w pisaniu prac już od 2006 roku.

© MGR.EDU.PL 2007-2016
EDUKACYJNY Katalog Stron SEO - tylko najlepsze strony edukacyjne - angielski | Slownik
Katalog Stron WWW - www.webtree.pl
Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Valid HTML5 Valid CSS