prace licencjackie/magisterskie z anglistyki

Filologia angielska

pomoc w pisaniu prac z filologii angielskiej

magisterskie :: licencjackie :: zaliczeniowe

E-mail: biuro@mgr.edu.pl

Formularz szybkiego kontaktu

11 sierpnia 2016

W trakcie nadchodzącego weekendu postaram się zakończyć pracę nad formularzem szybkiego kontaktu dostępnym bezpośrednio na stronie. Z roku na rok coraz więcej osób kontaktuję się ze mną przy użyciu urządzeń mobilnych, na których nie zawsze mają Państwo skonfigurowany dostęp do skrzynki e-mailowej. Nowa funkcja umożliwi łatwiejszy kontakt w sprawie prac licencjackich i magisterskich z filologii angielskiej bez konieczności logowania się na własne konto e-mail w celu rozpoczęcia współpracy.


Najciekawsze źródła z językoznawstwa kognitywnego

5 sierpnia 2016

Przypominam, iż osoby piszące pracę licencjacką lub magisterską z językoznawstwa kognitywnego mogą zainteresować się moją listą ulubionych książek, którą można przejrzeć tutaj: książki do pracy z językoznawstwa kognitywnego. W wolnych chwilach nadal pracuję nad podobną listą książek z metodyki nauczania języków obcych. Wszelkie opisy bibliograficzne są dostosowane do stylu APA.


Pierwsze „polubienia”

27 lipca 2016

Dziękuję pierwszym osobom, które polubiły moją stronę na Facebooku. Mam nadzieję, iż zamieszczane informacje pomogą Państwu w pisaniu pracy z anglistyki. Będę starał się zachować względną równowagę między różnymi gałęziami nauk filologicznych. Już teraz na stronie można znaleźć informacje przydatne w pisaniu pracy z metodyki nauczania języków obcych, translatoryki oraz językoznawstwa teoretycznego. Jednym z moich zadań będzie prezentowanie Państwu oryginalnych inspiracji w oparciu o ciekawe źródła, zapomniane książki, nowoczesne technologie. Zamierzam również docierać do źródeł, które już zostały usunięte z zasobów internetu (ale zostały uprzednio zarchiwizowane).


Mgr.edu.pl na Facebooku

22 lipca 2016

Jak część z Państwa już zauważyła, wykorzystuję czas wakacji na rozbudowanie zaplecza technicznego. Strona mgr.edu.pl została już częściowo dostosowana do wymogów języka HTML5, co ułatwiło mi poprawną integrację z serwisem społecznościowym Facebook, na którym od pewnego czasu zamieszczam informacje i ciekawostki dla studentów, których czeka pisanie pracy licencjackiej lub magisterskiej z filologii angielskiej. Na mojej stronie https://www.facebook.com/pracamgranglistyka/ prezentuję Państwu inspirujące cytaty, ciekawostki oraz porady, które, mam nadzieję, pomogą Państwu w pisaniu prac z anglistyki, niezależnie od wybranej specjalności.

W miarę możliwości będę nadal pracował nad rozbudowaniem zaplecza. Jestem również otwarty na wszelkie sugestie z Państwa strony.


Zakończenie roku akademickiego 2016

20 lipca 2016

Korzystając z okazji, iż wszyscy z Państwa mają już obrony prac za sobą lub wpisane zaliczenia w indeksach za semestr letni, chciałem wszystkim serdecznie pogratulować - szczególnie osobom, które do ostatnich dni przed obroną studiowały materiały ode mnie i „szlifowały” wiedzę nabytą na konsultacjach. Cieszy mnie to, że w czerwcu i lipcu mieliśmy tyle ocen 5,0. Jeszcze większą radością napawa mnie fakt, że część z wysoko ocenionych prac to teksty i badania interdyscyplinarne, wykraczające swoją tematyką poza ścisły kanon nauk filologicznych. Odnosi się to nie tylko do prac magisterskich, ale również kilku projektów prac licencjackich.

Na minus zaliczyć mogę natomiast to, że praktycznie od połowy roku akademickiego byłem tak zaangażowany w pomoc dla osób, z którymi nawiązałem współpracę jeszcze w roku 2015, że praktycznie nie byłem w stanie zająć się osobami, które napisały do mnie po sesji zimowej. Wszystkich z Państwa bardzo przepraszam i jeśli mogę być nadal pomocny, wkrótce odezwę się mailowo ze specjalną ofertą.

Życzę samych sukcesów i udanych wakacji.


<< Nowsze wiadomości

Pomagamy Państwu w pisaniu prac już od 2006 roku.

© MGR.EDU.PL 2007-2016
EDUKACYJNY Katalog Stron SEO - tylko najlepsze strony edukacyjne - angielski | Slownik
Katalog Stron WWW - www.webtree.pl
Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Valid HTML5 Valid CSS