prace licencjackie/magisterskie z anglistyki

Filologia angielska

pomoc w pisaniu prac z filologii angielskiej

magisterskie :: licencjackie :: zaliczeniowe

E-mail: biuro@mgr.edu.pl

Minimalna poprawa w formularzu kontaktowym

4 października 2016

Czasem zdarza się, iż pisząc w pośpiechu lub na urządzeniu przenośnym pomylą się Państwo w pisowni zwrotnego adresu e-mail, w związku z czym moja odpowiedź dotycząca konsultacji lub pomocy w pisaniu pracy z anglistyki nie może do Państwa dotrzeć. Od dzisiaj wprowadziłem konieczność dwukrotnego wprowadzenia adresu e-mail, aby uniknąć tego typu problemów.


Zmiany na stronie mgr.edu.pl

29 września 2016

Chciałbym podziękować za otrzymane ostatnio ciekawe sugestie dotyczące dalszej pracy nad witryną. Przypominam, iż minimalistyczny wygląd strony ma za zadanie zapewnić jej szybkie ładowanie oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Pracuję nad bardziej kontrastową kolorystyką elementów strony oraz dwoma nowymi działami. Jeden z nich będzie zawierał bezpłatne artykuły dotyczące różnych kwestii związanych z pisaniem pracy akademickiej z anglistyki, natomiast w drugim znajdą Państwo materiały gotowe do osadzenia bezpośrednio w pracy czy np. w prezentacji z wybranego tematu na seminarium językoznawczym, metodycznym czy związanym z przekładoznawstwem. O postępach będę Państwa informował na bieżąco.


Lista wybranych książek z metodyki nauczania języka angielskiego

28 września 2016

W wolnych chwilach pracuję nad uzupełnieniem listy polecanych źródeł z metodyki nauczania języków obcych. Zdaję sobie sprawę, iż większość z Państwa będzie potrzebowała specyficznych materiałów dopasowanych do konkretnego tematu pracy z anglistyki, staram się jednak, aby wybrane pozycje książkowe były po pierwsze w miarę uniwersalne, a po drugie zawierały bogatą bibliografię. Wkrótce dokończę drugą część listy, o czym Państwa powiadomię.


Wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź w trakcie weekendu

18 września 2016

Przepraszam tych z Państwa, którzy od piątkowego popołudnia czekali na odpowiedzi na maile i wiadomości. Na wszystkie z nich odpowiem w niedzielę wieczorem. Osoby będące bezpośrednio przed obronami wymagające pilnych konsultacji proszę o kontakt telefoniczny lub SMSowy. Od poniedziałku szybkość odpisywania na e-maile i wiadomości powinna wrócić do normy (będę odpisywał w ciągu 24 godzin).


Formularz szybkiego kontaktu już działa

23 sierpnia 2016

Z pewnym opóźnieniem, ale w końcu udało mi się zaprogramować formularz szybkiego kontaktu. Teraz w sprawach dotyczących Państwa prac z anglistyki oraz konsultacji mogą Państwo nawiązać ze mną kontakt bez potrzeby logowania się na własne konto e-mail. W przyszłości postaram się również udostępnić możliwość kontaktu zwrotnego przez telefon, aby jeszcze bardziej uprościć rozpoczęcie współpracy.


Starsze wiadomości>>

Pomagamy Państwu w pisaniu prac już od 2006 roku.

© MGR.EDU.PL 2007-2016
EDUKACYJNY Katalog Stron SEO - tylko najlepsze strony edukacyjne - angielski | Slownik
Katalog Stron WWW - www.webtree.pl
Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Valid HTML5 Valid CSS